Panorama grada

Foto galerija

Arhiva vijesti

Raspored radionica

PON - (18.30  - 19.30)
Radionica informatike - LOGO

PON - (18.00 - 20.00)
Radionice Informatićkog kluba BIT

UTO - (18.30 - 19.30)
Radionica automatike - C++

SRI - (18.00 - 20.00)
Astronomi "Ivan Štefek"

ČET - (17.00 -19.00)
Radionica informatike PYTON

PET - (18.00 -20.00)
Radionica ROBOTIKE

SUB - SLOBODNO
Isplati se sudjelovati na natjecanju mladih tehničara

Na natjecanju mladih tehničara u školskoj godini 2010./2011. sudjelovalo je 7.624 učenika. Oni su pokazali svoje znanje i vještine,među njima su bili i naši natjecatelji iz Radio kluba Kutina,Foto video kluba,Aero kluba i kluba SAM.Naravno tu su se uključile i tri Osnovne škole iz Kutine.


Nakon školskih/klupskih i županijskih natjecanja, na natjecanje na državnoj razini u Puli od 8. do 11. svibnja 2011. pozvano je 255 najuspješnijih učenika. Troje najboljih s natjecanja na državnoj razini zaradit će dodatne bodove za upis u srednju školu.

Za postignuća na županijskom ili međužupanijskom natjecanju, učenici za prvo mjesto dobivaju 3 boda, za drugo mjesto 2 boda, a za osvojeno treće mjesto 1 bod.

 

 

Popis učenika koji su pozvani na županijsko natjecanje MLADIH TEHNIČARA u Sisačko Moslavačkoj županiji nakon održanog Školskog natjecanja.

H - kategorija Škole

PROMET- 5. RAZRED

  1. Eugen Rožić- 28.11.1999.- OŠ Braća Ribar, Sisak - Marija Vrbanac
  2. Lucija Petrović - 1.6.1999.- OŠ M. Lovraka, Kutina - Goran Rebrača
  3. Tomislav Brleković - 3.9.1999.- OŠ Sunja, Sunja- Marijan Ulaković
  4. Iva Topić  - 16.11.1999. - OŠ Zvonimira Franka, Kutina -Irena Tošić
  5. Antonio Jurić-6.7.1999.- OŠ"B.Bobetko", Sisak-Marina Cerovski
  6. Gabrijela Zibar - 8.6.1999. - OŠ Glina, Glina - Karlo Princ
  7. David Lenac - 16.8.1999. - OŠ D.Trstenjaka, H.Kostajnica- Tomislav Vujčić
  8. Valentina Kovač - 21.4.1999. - OŠ Sela, Sela - Ana Majić
  9. Lovro Caren - 31.7.1999. - OŠ Galdovo, Sisak - Damir Tonković
  10. Matea Novačić - 19.4.2000. - OŠ Popovača , Popovača- Miroslav Sekereš
  11. Hana Petrović -                      - OŠ Viktorovac, Sisak - Marina Cerovski
  12. Marko Kukolj - 23.7.1999. - I.Kozarčanina, H.Dubica - Štefica Debogović
  13. Mile Rogulja - 14.8.1999. - OŠ Dvor, Dvor - Marijan Ulaković
  14. Antonio Karanović-24.5.1999. - OŠ I.Kukuljevića, Sisak - Ana Majić
  15. Marko Pavlenić -22.11.1999. -  OŠ BTG, Budaševo - Josip Mijatović
  16. Patrik Majetić - 7.9.1999. - OŠ Ludina, Velika Ludina- Pavica Belavić

GRADITELJSTVO - 6.RAZRED

  1. Matija Lovrečić - 16.9.1998. OŠ Braća Ribar, Sisak- Marija Vrbanac
  2. Tin Sokodić - 25.3.1999.-  OŠ M. Lovraka, Kutina - Goran Rebrača
  3. Matija Ilišinović - 5.1.1999. - OŠ Sunja , Sunja- Marijan Ulaković
  4. Marta Mičević - 3.9.1998. - OŠ Zvonimira Franka, Kutina - Irena Tošić
  5. Alberto Repac - 26.11.1998. - OŠ „ B.Bobetko", Sisak - Jasminka Gerin
  6. Martina Sušilović - 1.8.1998. - OŠ Glina, Glina - Karlo Princ
  7. Ana Kremenjaš - 29.7.1998. OŠ I. Kozarčanina, H. Dubica - Štefica Debogović
  8. David Dobrinić - 19.4.1998. - OŠ I. G.kovačića, Gora - Martina Ludina Olah
  9. Petra Brižić - 21.11.1998. - OŠ BTG, Budaševo - Ljiljana Kocmanić Ivšić
  10. Ema Kristina Krnjajić - 18.4.1998. -  OŠ Popovača , Popovača- Miroslav Sekereš
  11. Sebastijan Vujnović -                        - OŠ Viktorovac, Sisak - Marina Cerovski
  12. Maja Starčević - 16.2.1999. - OŠ I. Kukuljevića, Sisak- Ana Majić
  13. Peter Rogo - 18.8.1998. - OŠ Dvor , Sisak- Marijan Ulaković
  14. Petra Suvala - 7.8.1998. - OŠ Ludina, Velika Ludina - Pavica Belavić

STROJARSKE KONSTRUKCIJE - 7. RAZRED

  1. Ivan Curić -13.10.1997. - OŠ Sela, Sela - Ana Majić
  2. Fran Kadić - 28.4.1997. - OŠ I. Kukuljevića , Sisak - Ana Majić
  3. Antonio Bingula - 5.7.1997. - OŠ Popovača, Popovača - Miroslav Sekereš
  4. Patrik Kraljević - 01.05.1997. - OŠ B. Ribar, Sisak - Marija Vrbanac

OBRADA MATERIJALA - 7. RAZRED

1. Nino Križanović - 07.10.1997. - OŠ Sela, Sela - Ana Majić

2. Mario Vavro - 28.12.1997. -  OŠ I. Kukuljevića, Sisak - Ana Majić

3. Eduard Banfić - 03.05.1997. - OŠ Popovača, Popovača - Miroslav Sekereš

4. Bruno Balinčić 12.12.1997. - Oš B. Ribar, Sisak - Marija Vrbanac

ELEKTRONIKA - 8. RAZRED

  1. Ivan Štignedec - 26.01.1997. - OŠ B. Ribar, Sisak - Vaso Živković
  2. Petar Juranović - 04.10. 1996. - OŠ Dvor, Dvor - Marijan Ulaković
  3. Borna Marinčić - 31.03.1997. - OŠ Popovača, Popovača - Miroslav Sekereš
  4. Tomislav Novak - 20.08. 1996. - OŠ „B. Bobetko", Sisak - Jasminka Gerin
  5. Martin Kozarić - 14.11.1996. - OŠ Sunja, Sunja - Marijan Ulaković
  6. Karlo Dautović - 10.06.1996. - OŠ Zvonimira Franka, Kutina - Irena Tošić

ELEKTROTEHNIKA - 8. RAZRED

  1. Krešimir Kos - 10.07.1996. - OŠ Braća Ribar, Sisak - Vaso Živković
  2. Antonio Štajduhar -06.06. 1996. - OŠ Sela, Sela - Ana Majić
  3. Antonio Šojat - 08.08.1996. OŠ Ivana Kukuljevića, Sisak - Ana Majić
  4. Josip Marušić - 18.04.1996. - OŠ Popovača , Popovača - Goranka Priljeva

ROBOTIKA

  1. Anel Dedić - 6. razred - 09.07.1998. - OŠ"Braća Bobetko", Sisak - Jasminka Gerin
  2. Antonio Damjanović -5 razred -13.04.1999. - OŠ"Braća Bobetko", Sisak - J. Gerin
  3. Tin Krznarić - 7.razred - 07.07.1997. - OŠ Stjepana Kefelje, Kutina - Goran Šporčić
  4. Nikola Pilipović -5. razred - 12.11.1999. - OŠ S.Kefelje, Kutina - Goran Šporčić
  5. Vilim Lendvaj - 5.razred - 30.07.1999. - OŠ Popovača, Popovača - Miroslav Sekereš
  6. Luka Kutleša - 5. razred - 20.05.1999. - OŠ Popovača, Popovača - Miroslav Sekereš

 

P- kategorija klubovi

ROBOTIČARI - KONSTRUKTORI

  1. Sven Unetić -6.raz. - 13.10.1998. OŠ"B.Bobetko", Sisak-CTK Sisak- Tomislav Šebalj
  2. Domagoj Šimić- 5.raz.- 25.06.1999. OŠ"B.Bobetko"-CTK Sisak- Tomislav Šebalj
  3. Luka Mitar-7.raz.-9.8.1997.OŠ S. Kefelje -Klub"SAM" Kutina-Goran Šporčić
  4. Tomislav Žilajković-7.raz.-9.8.1997.OŠ S. Kefelje -Klub"SAM" Kutina- G. Šporčić

FOTOAMATERI

  1. Matija Kaličanin-8.r.- 25.8.1996.- OŠ Z. Franka,Kutina - Irena Tošić
  2. Pero Cvitkušić - 8.r- 27.5.1996. - OŠ K.Zrinska, Mečenčani - Tomislav Vujčić
  3. Marija Pavišić -8.r. - 19.7.1996. - OŠ D.Trstenjaka, H.Kostajnica - T.Vujčić
  4. ValerijaMadjar - 6.r.- 16.12.1998. - OŠ I.Kukuljevića, Sisak - Ivan Lovrić
  5. Matea Matanović - 8.r.-30.12.1996. OŠ M. Lovraka,- Foto video klub Kutina- Gordan Matijević
  6. Dorotea Razum -8.r.- 2.8.1998. - OŠ Popovača, Popovača - Dragica Sekereš

ZRAKOPLOVNI MODELARI

1. Dorian Tepić-7.r.- 23.6.1997. - Oš Galdovo- CTK Sisak- Predrag Silaj

2. Jurica Medarić-8.r.- 14.10.1996.- OŠ Galdovo- CTK Sisak- predrag Silaj

3.Lovro Ivandić-7.r.-26.6.1997.- OŠ V.Vidrića - Aero klub"OSA", Kutina-Domagoj Pešut

4. Matija Brozinčević-8.r.-18.8.1996 .- OŠ V.Vidrića - Aero klub"OSA", Kutina-D.Pešut

 

RAKETNI MODELARI

 

  1. Dorian Vidiček-7.r.- 2.11.1997.-OŠ V.Vidrića-Aero klub"OSA",Kutina-Darko Petranović
  2. Luka Dautović-7.r.-1.7.1997.- OŠ V.Vidrića-Aero klub"OSA",Kutina-D.Petranović
  3. Patrik Šlibar -6.r.- 3.11.1997. OŠ V.Vidrića-Aero klub"OSA",Kutina-D.Petranović

 

RADIOAMATERI

 

  1. Kristian Schneider-7.r.-6.5.1997.-OŠ S.Kefelje- Radio klub Kutina-Zdenko Bogadi
  2. Saša Vojnović-7.r.-4.6.1998.-OŠ S.Kefelje- Radio klub Kutina-Zdenko Bogadi
  3. Ivan Posarić-6.r.- 3.5.1998.- OŠ S.Kefelje- Radio klub Kutina-Zdenko Bogadi

 

Kandidati koji će na državnome natjecanju sukladno Katalogu natjecanja i smotri učenika i učenica osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske koja se provode u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje ili međunarodnome natjecanju u znanju i vještinama, iz bilo kojega od predmeta posebno značajnih za upis, u pojedinačnoj konkurenciji osvojili prvo, drugo ili treće mjesto upisuju se izravno ukoliko ostvaruju minimalan broj bodova koji je škola utvrdila za upis.Učenici za osvojeno prvo mjesto u bilo kojem od predmeta važnih za upis u pojedine vrste srednjoškolskih obrazovnih programa dobivaju 4 boda, za osvojeno drugo mjesto 3 boda, a za osvojeno treće mjesto 2 boda.Nakon provedenog Županijskog natjecanja najbolji učenici pozvani su na državno natjecanje u Pulu od 08. do 11.svibnja 2011.godine.

Ivan Štignedec 8. Elektronika OŠ Braća Ribar Sisak Sisak Vaso Živković
Antonio Štajduhar 8. Elektrotehnika OŠ Sela Sela Ana Majić
Hana Bočina 6. Foto tehnika OŠ Braća Ribar Sisak Sisak Marija Vrbanac
Valerija Madjar 6. Foto tehnika OŠ Ivana Kukuljevića Sisak Ivan Lovrić
Ema Kristina Krnjajić 6. Graditeljstvo OŠ Popovača Popovača Miroslav Sekereš
Mario Vavro 7. Obrada materijala OŠ Ivana Kukuljevića Sisak Ana Majić
Sven Unetić 6. Proj. robota CTK Sisak Sisak Tomislav Šebalj
Iva Topić 5. Promet OŠ Zvonimira Franka Kutina Irena Tošić
Saša Vujnović 7. Radio orijentacija Radio klub Kutina Kutina Zdenko Bogadi
Dorian Vidiček 7. Raketno mod. Aero klub "OSA" Kutina Darko Petranović
Vilim Lendvaj 5. Robotika OŠ Popovača Popovača Miroslav Sekereš
Fran Kadić 7. Str. konstrukcije OŠ Ivana Kukuljevića Sisak Ana Majić
Dorian Tepić 7. Zrakoplovno mod. CTK Sisak Sisak Predrag Silaj

 

Izvor: www.hztk.hr

 

 

 
Tko je online
Trenutno aktivnih Gostiju: 11