Foto galerija

Arhiva vijesti

Raspored radionica

PON - (18.30  - 19.30)
Radionica informatike - LOGO

PON - (18.00 - 20.00)
Radionice Informatićkog kluba BIT

UTO - (18.30 - 19.30)
Radionica automatike - C++

SRI - (18.00 - 19.00)
Radionica informatike PYTON
Astronomi "Ivan Štefek"

ČET - (17.00 -19.00)
             20.12.2018
Sjednica U.O. ZTK Kutina
 
PET - (17.00 -18.30)
Radionica ROBOTIKE

SUB - (17.00 - 18.30)
Radionica ROBOTIKE i 
         AUTOMATIKE

Temperatura

Temperatura i vlaga

Državna nagrada tehničke kulture Faust Vrančić za 2010. godinu

Odbor za dodjelu Nagrade "Faust Vrančić" dodijelio je nagrade za 2010.godinu. Među nagrađenima je tajnik ZTK Kutina Zdenko Bogadi kojeg je za nagradu predložila Zajednica tehničke kulture Sisačko-moslavačke županije.Odbor za dodjelu Nagrade "Faust Vrančić", imenovan Odlukom Hrvatskoga sabora, u sastavu: prof. dr. sc. Ante Markotić, predsjednik Odbora te članovi: prof. dr. sc. Igor Čatić, prof. dr. sc. Tonko Ćurko, dr. sc. Alan Labus, mr. sc. Ivica Lovrić, prof. dr. sc. Bernardin Peroš i Ivanka Roksandić, prof., donio je na temelju članka 37. i 39. Zakona o tehničkoj kulturi (Narodne novine, broj 76/93., 11/94 i 38/09.) i Pravilnika o Državnoj nagradi tehničke kulture "Faust Vrančić" (Narodne novine, broj 1/94.), na sjednici održanoj 25. studenog 2010. godine Odluku o dodjeli Državne nagrade tehničke kulture "Faust Vrančić" za 2010. godinu.

I. Nagradom tehničke kulture „Faust Vrančić" za životno djelo nagrađuje se:

Ladislav Keler, umirovljeni tajnik Zajednice tehničke kulture Osječko-baranjske županije, Osijek.

 

II. Godišnjom nagradom tehničke kulture "Faust Vrančić" nagrađuju se:

  1. Zdenko Bogadi, umirovljenik i tajnik Zajednice tehničke kulture Kutina, Kutina
  2. Bogomir Hren, dipl. ing. strojarstva Agencije za tehničko-tehnološka istraživanja i razvoj, Zagreb
  3. Ivan Knok, ing. građ. iz tvrtke Radnik d. d., Križevci i predsjednik Zajednice tehničke kulture Križevci, Križevci
  4. Branko Lovrić, viši športski trener kajakaštva i kanuistike, tajnik Hrvatskoga kajakaškog saveza, Zagreb
  5. Vojislav Raušević, tajnik Udruge inovatora Hrvatske, Zagreb
  6. Danijela Naranđa, profesorica informatike i računalstva Srednje škole Prelog, Prelog
  7. Martin Olujić, nastavnik tehničke kulture i fizike Osnovne škole Kman-Kocunar, Split
  8. Stjepan Šalković, dipl. informatičar Srednje škole Krapina, Krapina
  9. Ivan Vlainić, stručni učitelj elektrostrojarske grupe predmeta Srednje strukovne škole Samobor, Samobor
  10. Ivica Tomić, instruktor tehničkih aktivnosti u Zagrebačkom foto kino savezu, Zagreb.

III. Godišnjom nagradom tehničke kulture "Faust Vrančić" za pravne osobe nagrađuju se:

  1. Zvjezdano selo Mosor - Znanost, kultura, umjetnost, Split
  2. Astronomsko društvo "Anonymus", Valpovo
  3. Društvo pedagoga tehničke kulture Istarske županije, Pula
  4. Klub mladih tehničara Osnovne škole Dubovac, Karlovac
  5. Zajednica tehničke kulture Brodsko-posavske županije, Slavonski Brod.
 
Tko je online
Trenutno aktivnih Gostiju: 7