Foto galerija

Arhiva vijesti

Raspored radionica

PON - (18.30  - 19.30)
Radionica informatike - LOGO

PON - (18.00 - 20.00)
Radionice Informatićkog kluba BIT

UTO - (18.30 - 19.30)
Radionica automatike - C++

SRI - (18.00 - 19.00)
Radionica informatike PYTON
Astronomi "Ivan Štefek"

ČET - (17.00 -19.00)
             20.12.2018
Sjednica U.O. ZTK Kutina
 
PET - (17.00 -18.30)
Radionica ROBOTIKE

SUB - (17.00 - 18.30)
Radionica ROBOTIKE i 
         AUTOMATIKE

Temperatura

Temperatura i vlaga

ŽUPANIJSKO NATJECANJE 2009

Po održanom Školskom i gradskom natjecanju mladih tehničara od 24-27. 03. 2009. na Županijsko natjecanje održano 24.04.2009. godine u OŠ Braća Ribar u Sisku odazvalo se i pristupilo 36 učenika Osnovnih i Srednjih škola te Klubova koji su u sastavu Zajednice Tehničke Kulture Kutina.Pedeset prvo natjecanje u nazoćnosti predsjednika Hrvatske zajednice tehničke kulture profesora Ante Markotića koji je pozdravio sve prisutne prigodnim  riječima, otvorio je Županijski pročelnik Upravnog odjela za prosvjetu sport,kulturu i tehničku kulturu gospodin Ivan Lovreković.


POPIS POZVANIH UČENIKA NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ  KUTINE:

H –kategorija - Osnovna Škola

PROMET-5.razred:
1. Ivan Barun, OŠ Mate Lovraka, Kutina-Goran Rebrača , mentor
2. Daniel Debeljak, OŠ Zvonimira Franka, Kutina-Irena Tošić, mentor

GRADITELJSTVO-6.razred:
1. Dora Slivar,  OŠ Mate Lovraka, Kutina-Goran Rebrača, mentor

Robotika:
1. Željko Grgić,  8.razred.-OŠ Stjepana Kefelje, Kutina- Goran Šporčić, mentor
2. Kristian  Schneider, 5.razred- OŠ Stjepana Kefelje, Kutina-Goran Šporčić
3. Tin Krznarić, 5.razred- OŠ Stjepana Kefelje, Kutina- Goran Šporčić

P-područje- klubovi

Zrakoplovni modelari OŠ:
1. Lovro Ivandić,  5.razred-MK „OSA“, Kutina-Damir Markalaus, mentor
2. Dorian Vidiček,  5.razred- MK „OSA“ , Kutina- Damir Markalaus
3. Matia Brozinčević,  6.razred- MK „OSA“ , Kutina- Damir Markalaus

Robotičari :
1. Alen Krivošić, 8.razred- Klub „Sam“. Kutina- Boris Felc, mentor
2. Tomislav Žilajković, 5.razred-Klub „Sam“. Kutina- Boris Felc
3. Željko Gradić, 8.razred- Klub „Sam“. Kutina- Boris Felc
4. Saša Vujnović, 5.razred- Klub „Sam“. Kutina- Boris Felc
5. Goran Salvador, 8.razred- Klub „Sam“. Kutina-Boris Felc

Konstruktori:
1. Matija Gočin, 6.razred- Klub „Sam“. Kutina- Zdenko Bogadi, mentor
2. Ivan Potočki, 8.razred- Klub „Sam“. Kutina- Zdenko Bogadi
3. Antonijo Sambolek, 8.razred- Klub „Sam“. Kutina- Zdenko Bogadi
4. Berislav-Rudolf Hudeček, 8.razred- Klub „Sam“. Kutina- Zdenko Bogadi
5. Valentino Burigo, 8.razred- Klub „Sam“. Kutina- Zdenko Bogadi
6. Antun Matjačić, 6.razred- Klub „Sam“. Kutina- Zdenko Bogadi

Raketni modelari:
1. Mario Rumišek, 7.razred-MK“OSA“, Kutina-Darko Petranović, mentor
2. Daniel Rajzl, 8.razred- MK“OSA“, Kutina- Darko Petranović
3. Dubravko Šipuš, 6.razred- MK“OSA“, Kutina- Darko Petranović

Radioamateri:
1. Daria Hladek,  7.razred-Radio klub Kutina-Zdenko Bogadi, mentor
2. Marko Pavrlšak, 7.razred- Radio klub Kutina- Zdenko Bogadi
3. Ivan Pastorčić,  6.razred- Radio klub Kutina- Zdenko Bogadi

Fotoamateri OŠ:
1. Katarina Lončarić, 8.razred- Foto video klub Kutina-Stjepan Vidiček, mentor
2. Vlatka Marković, 7.razred-Foto video klub Kutina-Stjepan Vidiček
3. Ana Tokić, 7.razred-OŠ Zvonimira Franka, Kutina-Irena Tošić, mentor
4. Kristina Novak, 7.razred- OŠ Zvonimira Franka, Kutina-Irena Tošić
5. Ana Lisac, 6.razred- OŠ Stjepana Kefelje, Kutina-Goran Šporčić, mentor
6. Luka Matijević, 7.razred- OŠ Stjepana Kefelje, Kutina-Goran Šporčić

Fotoamateri SŠ:
1. Hrvoje Koščica- Foto video klub Kutina-Stjepan Vidiček
2. Željko Sović- Foto video klub Kutina-Stjepan Vidiček

Smotra učeničkih  radova :

Elektronika:
1. Zvonimir Pezić, Sr. Škola -Klub „SAM“, Kutina-Antun Pezić, mentor

REZULTATI NATJECANJA:

Prvo mjesto od Kutinčana u Županiji osvojili su:
  • Katarina Lončarić,   8.razred- Foto video klub Kutina-Stjepan Vidiček
  • Daria Hladek, 7.razred-Radio klub Kutina-Zdenko Bogadi
  • Mario Rumišek, 7.razred-MK“OSA“, Kutina-Darko Petranović
  • Hrvoje Koščica- Sred.škola- Foto video klub Kutina-Stjepan Vidiček

Prvo plasirani učenici pozvani su na Državno natjecanje u Pulu  od 14 – 17. svibnja 2009.
Natjecanje se organizira 51 puta po redu u suradnji :

MINISTARSTVA ZNANOSTI, OBRAZOVANJA I ŠPORTA
AGENCIJE ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE
HRVATSKE ZAJEDNICE TEHNICKE KULTURE
HRVATSKOG SAVEZA PEDAGOGA TEHNICKE KULTURE

Tajnik ZTK Kutina
Zdenko Bogadi



 
Tko je online
Trenutno aktivnih Gostiju: 11